.

.

Супер цврстина Стакло Екран Заштитник за Panasonic DMC-LX100 Камера LCD заштитник Зајакнато Стакло Филм lx100

Супер цврстина Стакло Екран Заштитник за Panasonic DMC-LX100 Камера LCD заштитник Зајакнато Стакло Филм lx100

Оценка на посетителот:

DEN 235.20
Залиха
Достапно за нарачка

Опис на производот 1.100% Сосема Оригинални и Висок Квалитет. 2.Супер 9 H тврдост / HD Екран/Балон за слободни. 3.Светлината пенетрација 95% / Анти Нула / Анти да се Загрози / Анти Шок. 4.Во Супер вреднува метал подарок кутија. 5.Компатибилен За Panasonic LX100.. не за други камера модел. (ве молиме да не контактирате доколку ви треба други модели) Потсетам : Стаклени предмети, да се справи со нега, не се наведнуваат и ги задржи подалеку од деца. 5) заштитен филм е потрошен производ, откако се отвори може да не бидат вратени, бидете сигурни да внимателно ја користите. 1 x Калено Стакло Екран 1 x Пакет 2 x Чисти dishcloth Камера и додатоци во слики НЕ се опфатени!! Испорака :
1. Во светот Превозот ,ние ќе брод парцела од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со следење БР. ( Но, ако вашата цел износ помалку од ние мора да брод на парцела од Кина Пост Обичните Мали Pakeage Плус кој без следење детали)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање/Поврат :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Повратни Информации И Услуга :
1.Вашето мислење е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги,и Благодарение на вас многу.
2.Ние сме секогаш среќни да понуди најдобро и прифатлива цена за најдобри стока и услуга за вас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обиде најдобро да се реши проблемот во прв пат.
4.Постојат било какви прашања или барања,ве молам само да не контактирате во секое време, од страна на Али експрес онлајн порака или e-mail, ќе ни биде мило да одговорите брзо.
Ќе сакате да се опуштите и среќен шопинг во нашата продавница!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
yingnuost
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
LX100
Пакет:
Yes

Купувачи како што избираат