.

.

10 КОМПЈУТЕРИ 4 Pin DJ7047A-1.5-21 Женски Машки FO Пак Светлина Plug FO Светилка Штекер FCI Автомобил Сензор Конектор За Авто Камион

10 КОМПЈУТЕРИ 4 Pin DJ7047A-1.5-21 Женски Машки FO Пак Светлина Plug FO Светилка Штекер FCI Автомобил Сензор

Оценка на посетителот:

DEN 616.80
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.
Плаќање
1. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.7 дена пари назад / 2 недели размена
2. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.
Белешки
1.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.Овие трошоци се на купувачот одговорност.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.
Се Враќа&Гаранција
1.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
DJ7047A-1.5-21

Купувачи како што избираат