.

.

Ново родено бебе Божиќ 3x5ft 5x7ft Дедо Божиќ винил позадина гроздобер hoiday позадина кориснички големини понудени P1150

Ново родено бебе Божиќ 3x5ft 5x7ft Дедо Божиќ винил позадина гроздобер hoiday позадина кориснички големини

Оценка на посетителот:

DEN 380.00 -34 %
DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка


Слични Производи :
Спецификации :
Материјал : Поли-ткаенина(винил крпа 100% полиестер)
Материјал Тежина : 110 GSM
Тип : Печатени позадина
Големина на :
3x5ft(90x150cm)
5x7ft(150x220cm)
6x9ft(180x270cm)
6x12ft(180x360cm)
Карактеристики :
-Светлина absorbant, Не-reflective Printed
-Мала тежина, Свитлива и Пренослив
-Лесно да се откажам straightly или природно
-Лесна, Еден целосен дел
-Не Навремено Слободни, висат железо или да ги отстраните брчките
Пакет Детали :
-1 плик
-1 позадина
Вниманието :
-Боја може да има мала разлика.
-Реквизитите во сликите не се вклучени, освен ако не е наведено.
-Редовни големини се прикажани во опции, custom sizes треба да контактирате со нас пред ставање на налози.
Големината Референци :
Важно Известување!
Ние не сме одговорни за било каква должност тарифи на дестинација на царинската управа. Купувачите имаат обврска да плаќаат должност на дестинација на царинската управа.Купувачот мора да ги плати должност по себе И ние не сме responible за секое враќање или прилагодено држи предизвикани од должност тарифа прашања.
Производ фотографии :

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
3x5ft 90x150cm, 5x7ft 150x220cm
Стил:
Сценско
Бренд Име:
NeoBack
Број На Модел На:
P1150
Пакет:
Yes
Тип:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Occassions:
Божиќ ѕвезди

Купувачи како што избираат