.

.

Девојка Балет Професионални Денс Униформи Деца Балет Туту Танц Костим Фаза Proformance Танцување Конкуренција Балет Облека 89

Девојка Балет Професионални Денс Униформи Деца Балет Туту Танц Костим Фаза Proformance Танцување Конкуренција

Оценка на посетителот:

DEN 1469.00 -43 %
DEN 2576.64
Залиха
Достапно за нарачка


Девојка Балет Професионални Денс Униформи Деца Балет Туту Танц Костим Фаза Proformance Танцување Конкуренција Балет Облека 89
На облека вклучуваат фустан+рака цвет
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Pls белешка изберете големина, како на висина како што е подолу големина на табела
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm) / Lebal
Предлагам Висина
S
100-110
М
110-120
L
120-130
XL
130-140
2 XL
140-150
3 XL
150-160
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголем siz
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
SHW89005
Бренд Име:
Daxico
Пол:
Девојки
Објектот:
девојка балет туту костим
боја:
бела розова црвено жолта сина
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXL
Пол:
Девојка /Жена

Купувачи како што избираат