.

.

6/9/12 игла База на Горниот дел од Иконата на Носителот Tajima везови машина резервни делови U94090000000

6/9/12 игла База на Горниот дел од Иконата на Носителот Tajima везови машина резервни делови U94090000000

Оценка на посетителот:

DEN 885.60
Залиха
Достапно за нарачка


Јас свечено изјавуваат :
Оваа резервни делови се користи во "TAJIMA"и"Shenzhou Tajima","II P T"Три брендови на компјутер везови машина, ако користите на везови машина не е на три брендови,може да ви донесе загуба!
Опис На Производот :
Дел број Други општи број англиски име на Кинески името на Оригиналната марка надворешен дијаметар / големина Применливи модели продажната цена (вклучувајќи данок) U94060000000 UN6800330060, 221205600001 База : Горниот дел од Иконата на Носителот Седиште склопување TAJIMA 6 pin TMFD, STNE, TFKN, STKN, TFGN, TMLH овој линк / парче U94090000000 UN6800330090, 221521300001 9 pin X1.5 / парче U940 Y0000000 UN6800320120, UN6800330120, UN6800401200221521400001 12 pin X1.7 / парче

Карактеристики на предлогот

боја:
U94060000000, U94090000000, U940Y0000000
Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Употреба:
Крстот-Бод
Додатоци име:
Седиштето склопување (9 pin)
Опсег на примена:
компјутер везови машина
Применливи место:
Фабриката за употреба
Додатоци употребувајте:
Вез опрема додатоци
Модел:
база
Име на производ:
Седиштето склопување (9 pin)

Купувачи како што избираат