.

.

Светилка американски гроздобер личност бања експлозија-доказ таванот светлина

Светилка американски гроздобер личност бања експлозија-доказ таванот светлина

Оценка на посетителот:

DEN 3444.00 -22 %
DEN 4416.00
Залиха
Достапно за нарачка

детали за производот

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
Црна
Боја На Каросеријата:
Страна штекер, Врвот штекер верзија
Wattage:
51-60W
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
CHUSUKRU
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Употреба:
празник
Гаранција:
3 години
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC,CE,CQC,FCC,RoHS
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Метал
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Метал, Acryl
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Заштеда на Енергија, LED Светилки
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Постелнина Соба, Бања

Купувачи како што избираат