.

.

Dalaful Тропско Овошје Ананас Кристал Keychains Чанта Торба Pendant За Автомобил Keyrings Високо-одделение Подарок копче синџири носителот K231

Dalaful Тропско Овошје Ананас Кристал Keychains Чанта Торба Pendant За Автомобил Keyrings Високо-одделение

Оценка на посетителот:

DEN 192.00 -20 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


ДЕЛИКАТНА ЖИВОТ
Dalaful предлага едноставен, модерен и убава disign идеја, endows производи лични виталност,
ги тераат луѓето да amaze на infiniteness на дизајнерите' имагинација простор и experiencethe broadness
и deepness на уметноста. Dalaful прецизно стапови за квалитет и е најдобар модерен подарок.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Пол:
Жените
Бренд Име:
Dalaful
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
K231
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
6*3.3 CM

Купувачи како што избираат