.

.

1357313 4M5G9J559NB Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола За ФОРД ФОКУС MK2 MONDEO MK4 C MAX S MAX ГАЛАКСИ

1357313 4M5G9J559NB Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола За ФОРД ФОКУС MK2 MONDEO MK4 C

Оценка на посетителот:

DEN 576.00
Залиха
Достапно за нарачка

За Ford Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола 1357313 5243591 I. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 24 Месеци II. ОЕМ Дел Број
5243591 1357313 4 M5 G-9 J559-NB BS7 E-9 J559-АА 4 M5 G-9 J559-NA BS7 E9 J559 AA 1357313 4 M5 G9 J559 NB 5243591 K5 T81980 Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година FORD FIESTA V (JH_, JD_) (2001/11 - 2010/03) FIESTA V (JH_, JD_) ST150 N4 JB 1999 110 150 Hatchback 05/03 - 08/06 ФОРД ФОКУС C-MAX (2003/10 - 2007/03) ФОКУС C-MAX 2.0 SYDA 1999 107 145 MPV 04/03 - 07/03 ФОРД ФОКУС II (DA_) (2004/11 - /) ФОКУС II (DA_) 2.0 AODB 1999 107 145 Hatchback 04/11 - / ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) (2004/11 - /) ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 AODB 1999 107 145 Имот 04/11 - / ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) (2005/04 - /) ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 AODB 1999 107 145 Салон 05/04 - / ФОРД ГАЛАКСИ (WA6) (2006/05 - /) ГАЛАКСИ (WA6) 2.0 AOWB 1999 107 145 MPV 06/05 - / FORD S-MAX (WA6) (2006/05 - /) S-MAX (WA6) 2.0 AOWB 1999 107 145 MPV 06/05 - / S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel TBWB 1999 107 145 MPV 06/05 - / ФОРД ФОКУС II Кабриолет (2006/10 - /) ФОКУС II Конвертибилна 2.0 AODB 1999 107 145 Конвертибилна 06/10 - / FORD MONDEO IV Салон (BA7) (2007/03 - /) MONDEO IV Салон (BA7) 2.0 TBBA 1999 107 145 Салон 07/03 - / MONDEO IV Салон (BA7) 2.0 Flexifuel TBBB 1999 107 145 Салон 09/03 - / FORD MONDEO IV (BA7) (2007/03 - /) MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel TBBB 1999 107 145 Hatchback 09/03 - / MONDEO IV (BA7) 2.0 TBBA 1999 107 145 Hatchback 07/03 - / FORD MONDEO IV Turnier (BA7) (2007/03 - /) MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TBBA 1999 107 145 Имот 07/03 - / MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel TBBB 1999 107 145 Имот 09/03 - /
Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи.
1. Превозот на истиот ден пред 15 : 00 Пекинг Пат или во рок од 24 часа од работниот ден по приемот на вашата расчисти исплата.
2 . Ние брод на Aliexpress потврди адреса само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани. Вашиот ажуриран адреса ќе се олесни couriers за испраќање објекти за да можете брзо и безбедно.
3. e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се нашите приоритетни couriers. Објектот обично доаѓа во рок од 8-18 работни дена по испратена.
4 . ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ЦЕНАТА НА ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО НЕ ВКЛУЧУВА ЦАРИНСКИТЕ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИ ДАНОЦИ, УВОЗНИТЕ ТРОШОЦИ И ДРУГИ РАЗНО ТАКСИ . КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ СНОСИ НИВ.
5. ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА : КУПУВАЧИ ОД АРГЕНТИНА И БРАЗИЛ МОРА ДА НИ ОСТАВИ ЕДЕН ОД СЛЕДНИТЕ БРОЕВИ : ЛИЧНА КАРТА БРОЈ, ДДВ БРОЈ, CNPJ БРОЈ ИЛИ CPF БРОЈ ОД ПОРАКАТА. БЕЗ ЕДЕН ОД НАВЕДЕНИТЕ БРОЕВИ, ВАШАТА ЛОКАЛНА ЦАРИНСКА КУЌАТА ЌЕ ИМ ОВОЗМОЖИ ДОЗВОЛА ВЕРОЈАТНО.

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
8cm
Зафатнина:
За ФОРД ФОКУС MK2 MONDEO MK4 C MAX S MAX ГАЛАКСИ
Материјал Тип:
Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола
Специјални Функции:
BS7E9J559AA 1357313 4M5G9J559NB 5243591 K5T81980
Година:
Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
NSGMXT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
EBY-100750
Тип На Објект:
Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола
ОЕМ Бр 1:
5243591 1357313 4M5G-9J559-NA
ОЕМ Бр 2:
4M5G-9J559-NB BS7E-9J559-АА
3:
BS7E9J559AA 1357313 4M5G9J559NB 5243591 K5T81980
4:
BS7E9J559AA 1357313 4M5G9J559NB 5243591 K5T81980
5:
Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола
Автомобил:
За ФОРД ФОКУС MK2 MONDEO MK4 C MAX S MAX ГАЛАКСИ

Купувачи како што избираат