.

.

5ml Трајни Килибар Чаша Течност Reagent Pipette Шише Око Dropper Капка Ароматерапијата Refillable Шишиња 10pcs/многу

5ml Трајни Килибар Чаша Течност Reagent Pipette Шише Око Dropper Капка Ароматерапијата Refillable Шишиња 10pcs/многу

Оценка на посетителот:

DEN 681.60
Залиха
Достапно за нарачка


5ml Трајни Килибар Чаша Течност Reagent Pipette Шише Око Dropper Капка Ароматерапијата Refillable Шишиња 10pcs/многу

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
DB-1

Купувачи како што избираат