.

.

RAYKUBE Стаклена Врата Контрола на Пристап за Полнење Електрични Гром Заклучување + Допир Метал FRID Читателот За Статистика Стаклена Врата

RAYKUBE Стаклена Врата Контрола на Пристап за Полнење Електрични Гром Заклучување + Допир Метал FRID Читателот

Оценка на посетителот:

DEN 3150.00 -27 %
DEN 4315.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ленти & Dustproofing одделение : IPX3 (Вода поздравниот / Дожд Доказ)
Производи Спецификации : Жици конекции : Електрична Брава, Излезете Копчето Работен Напон : DC 12 V Режим на Струја : 50m A Тип на Картичка : картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Фреквенција : 125 Khz Читање растојание : 1-8СМ, Оперативен Температура : -20c~70c Големина : 115 X 70 X 21 MM
RB01 е успеат безбедно електрични гром Заклучување.
Овој објект е целосно полнење на Вратата Контрола на Пристап на Системот. Ако секое барање, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ве молиме изберете предмети според вашиот тип врата.кога напојување краток спој се јавува, на енергија може да биде 7.25 На
Производи Карактеристики : 1. (Постојат повеќе додатоци за Контрола на Пристап Систем во нашата Специјалност Продавница)
Производи Карактеристики : Метал Случај со зелени осветлување, WG26/34 влез/излез, Безконтактни RFID transponder технологија, Полн програмирање од тастатурата, Поддршка Картичка, PIN, Картичката + ИГЛА, Конекција за надворешни копчето за ослободување (Излез копче), капацитетот на Меморијата : 8000 кориснички картички и 1 лозинки, не треба за да се поврзете на компјутер, тоа може да работи сам. Објектот содржи : 1 x R-T02 Тастатура 1 x Elcetric Гром Заклучување(Опции) 1 x 12 V 3А Напојување 1 x Exit Копчето 10 x ID Keyfobs .2 Еден Оперативен Струја : 0.Можете да видите пет различни опции за полнење.Единствената разлика е во Locksthat одговара на различни врати.DC излез : Stabilivolt DC12 V/ 3 3.Тоа контроли електрично заклучување директно.Значи, кога се поврзува со контрола на Пристап,тоа може да се направи некој вработен влезат или да излезат на врата истовремено.Отпорен на вода 2.Секој знак е пре-програмирани со уникатен ID, што е испечатен на задниот дел.Секоја картичка доаѓа со клучните прстен.Време на одложување на поставување може да се задржи гром го отворите статус во одреден период.Ние снабдување со интегритет опрема за collocate со целосно рамка помалку стаклена врата, нишалка-во врата и така натаму.
R-B03 е посебно дизајниран за frameless galss вратата,се користи од страна на појавување на заградата.Оперативниот уред : E/M Заклучување, Пристап Контролер, Излез, Притисни на Копчето Производи Спецификации : 1.AC влез : Стандард AC100 V-240 V 50-60 HZ 2.RAYKUBE Стаклена Врата Контрола на Пристап за Полнење Електрични Гром Заклучување + Допир Метал FRID Читателот За Статистика
За Превозот : ве Молиме имајте предвид,предуслов за DHL Бесплатен Превозот е вашата адреса не е Оддалечена Област.Компатибилен со сите RFID ID читач на картички за пристап 4.Автоматска заштита функција, неочекувани ситуации како што 6.Тоа, исто така, може да се провери позицијата на заклучување на врата.Откривање на далечина : 3-10cm 2.Поставете NC / НЕ излези, можат да го контролираат различни типови на електрични брави 4.привремено исклучени или на осигурач авто осигурување линија исклучување 8.Работата фреквенција : 125 KHz
.
Спецификација : 1.погодни за стаклена врата, дрвени врати, метална врата.Врз основа одложување контрола коло, заклучување на време може да биде во 0-15 5 секунди.
Производи Спецификации : Работен Режим : Успеат Безбедно Влезен Напон : 12 V DC Start-up Струја : 1.Пакет Димензии : 117 x 68 x 32-милиметри
Производи Карактеристики : Тука е Излезот Копчето за контрола на Пристап се користи Maximun Моќ Оценка : 12 V DC 3А-5 A излез Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, Стакло од Врата,Огноотпорни Врата, итн
Производи Спецификација : Faceplate Димензија : 88x88mm Отворање уред : Нормално Отворен Maximun Моќ Оценка : 3А/36 VDC Материјал : Тешко Пластика
Карактеристики : 1.

Карактеристики на предлогот

Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Бренд Име:
RAYKUBE
Број На Модел На:
Б-K32
Ветер:
Во Право Се Справи Со

Купувачи како што избираат