.

.

Бесплатен превозот PZEM-051 Дигитални DC 6.5-100V 100A 4IN1 напон моменталната моќ енергија Voltmeter Ammeter Вати Панел Метар

Бесплатен превозот PZEM-051 Дигитални DC 6.5-100V 100A 4IN1 напон моменталната моќ енергија Voltmeter Ammeter

Оценка на посетителот:

DEN 7181.00 -12 %
DEN 8160.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот PZEM-051 Дигитални DC 6.5-100 V 100 A 4 IN1 напон моменталната моќ енергија Voltmeter Ammeter Вати Панел Метар

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ручек моќ
Број На Модел На:
PZEM-051 100A
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат