.

.

Руската Тастатурата за ASUS X540CA A540L K540L A540 K540 A540U X540YA R540YA RU Црна

Руската Тастатурата за ASUS X540CA A540L K540L A540 K540 A540U X540YA R540YA RU Црна

Оценка на посетителот:

DEN 643.20
Залиха
Достапно за нарачка


Нов лаптоп, РУСКИ RU Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна
Руската лаптоп тастатура RU верзија
ЗА ASUS X540 CA X540 SA A540 L K540 L A540 K540 A540 U
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Карактеристики на предлогот

Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
Palgo
Број На Модел На:
РУСКАТА Тастатурата за ASUS X540CA
Компатибилен Бренд:
ASUS
распоред:
РУСКАТА RU
Пакет:
Kraft хартија кутија
Гаранција за квалитет:
Плус гаранција
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат