.

.

Монистра 200 Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси 7x6cm

Монистра 200 Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси 7x6cm

Оценка на посетителот:

DEN 48.00 -6 %
DEN 50.88
Залиха
Достапно за нарачка

90
/парче US $ 0.16
/пакет US $ 1. Други земји : 15 -55 дена .
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница. Други земји : 15 -55 дена . Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.50
/парче US $ 1.
5813117976071021 Особено се препорачува US $ 1.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купуваат нешто
., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . Превозот на плаќање не се враќа.35
/парче US $ 1.08
/пакет US $ 1.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета.48
/пакет US $ 1. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 7$ .98
/парче US $ 1.
Превозот
САД : 10 - 35days. Тоа може да биде подолг.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени . Превозот на плаќање не се враќа.26
/парче US $ 0.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност. Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.70
/парче US $ 0.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета. Тоа може да биде подолг. Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.57
/парче US $ 0. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши . ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши ., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена .

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Производ висина:
60 mm
Производ должина:
70mm

Купувачи како што избираат