.

.

љубов срцето bling розова сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /ZRLVAZVY BRTLZIJB

љубов срцето bling розова сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /ZRLVAZVY BRTLZIJB

Оценка на посетителот:

DEN 70.00 -24 %
DEN 92.64
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 2.4*2.8 Тежина : 6.8 g

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AN195
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
AN195
JEOLLWXL:
TCSECOXJZJRBDMGZ

Купувачи како што избираат