.

.

CNIM Топла РКА Фоно Шасија Панел Планината РКА Женски Конектор Приклучок 10 Компјутери

CNIM Топла РКА Фоно Шасија Панел Планината РКА Женски Конектор Приклучок 10 Компјутери

Оценка на посетителот:

DEN 175.00 -8 %
DEN 190.56
Залиха
Достапно за нарачка


*РКА Фоно Шасија Панел Планината РКА Женски Конектор Приклучок 10 Компјутери
РКА Фоно Шасија Панел Планината РКА Женски Конектор Приклучок 10 Pcs Product Име : РКА Женски Конектор;Тип : РКА/Фоно
Материјал : Метал;Главна Боја : Сребро На Ѕвонење, Црвен Портокал
Монтажа на Кабел Дупка со Дијаметар : 3.5 mm / 0.14";Конец Кол : 6mm/0.24"
Вкупна Големина : 23 x 8mm / 0.91" x 0.31" (H*D);Нето Тежина : 28g
РКА женски фоно шасија панел планината приклучок конектор, метална конструкција, лемење тип.
Одредување на орев и лемење повлечи.
за стерео аудио апликации, но, исто така, погодна за други аудио и видео апликации
Пакет Содржина : 10 x РКА Женски Конектори
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат