.

.

платно сликарство печати За Декорација ѕид уметност 3 Ѕид парче Уметност Сликарство Филипини Коњ И Количка Сликата Град Слики

платно сликарство печати За Декорација ѕид уметност 3 Ѕид парче Уметност Сликарство Филипини Коњ И Количка

Оценка на посетителот:

DEN 274.00 -43 %
DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка

Без Рамка / печатите Само Платно Материјал-Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет-Платно во цевка Тип-Без рамка за печатење платно сликарство Size1=20cm X40cm X3 Size2=30cm X60cm X3 Size3=40cm X80cm X3 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Забелешка 1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка. само платно 3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно. 5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20cmX40cmX3, 30cmX60cmX3, 40cmX80cmX3
Бренд Име:
BANMU
Број На Модел На:
GH1703
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
нормално мастило

Купувачи како што избираат