.

.

Бесплатен Превозот Нова СТРУЈА на кабелот ЗА HP 14-E 15-E DC џек 90W 8pin 150mm P/N 709802-YD1 CBL00360-0150

Бесплатен Превозот Нова СТРУЈА на кабелот ЗА HP 14-E 15-E DC џек 90W 8pin 150mm P/N 709802-YD1 CBL00360-0150

Оценка на посетителот:

DEN 810.24
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
DC во кабел
Број На Модел На:
14-E 15-E
Пакет:
Yes
Бренд Име:
QUETTERLEE
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори

Купувачи како што избираат