.

.

40W 4leds 10W Led Работа Светла 12V 24V Теренски Поплава Место Возење Светилка Автомобил Камион Атв Брод за Wrangler SUV АТВ Камион Автомобил 2 парчиња/многу

40W 4leds 10W Led Работа Светла 12V 24V Теренски Поплава Место Возење Светилка Автомобил Камион Атв Брод за

Оценка на посетителот:

DEN 5558.40
Залиха
Достапно за нарачка

5" Инчен 40 W Led Работа Светлина Со 12 V Возење Место Поплава зрак Теренски Светлина се користи за Wrangler SUV АТВ Камион Автомобил 2 парчиња/многу Бесплатен превозот Опис на Производот : LED Моќ : 40 Watt LED СЕКОЈ 10 W/PC Оперативен Volt : 10-30 V DC 4pcs*10w висок интензитет Led Светло излез за 3500 лумен Боја температура : 6000 K Операција температура -40°C~60°C Водоотпорен стапка : IP67 Зрак : 60°поплава зрак и место зрак 30°optiona Материјал : Diecast алуминиумски домување Монтажа Заградата : нерѓосувачки челик заграда. ЛЕЌИ на камерата : PC Домување боја : Црна Околу 30000 часа живот време
2 ПАРЧИЊА 40 W 5inch Led работа светлина со заградата

Карактеристики на предлогот

Температура На Боја:
Место зрак, Поплава зрак
Караван-Година:
2005,1995,1990,2003,1998,1996,1992,2002,1997,2001,1999,1991,1993,1994,2006,2007,2000,2004
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Материјал Тип:
Diecast алуминиум домување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Dodge Модел:
караван
Име На Модел:
HM5402
Објектот Дијаметар:
5inch
Специјални Функции:
10W КРИ led Работа светлина
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
lightdream
Тип На Објект:
Фарови
Напон:
12V
Година:
До 2015
Лер Зрак Тип:
Место зрак и Поплави зрак
Леќа:
Не Се Вклучени
Led Чип Производител:
Кри
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
A4, A6, Акцентот,Astra, Asx, Camry, Граѓански, Е Корола, Cruze, E39, E46
Lumens:
3500Lumens

Купувачи како што избираат