.

.

Универзална 100cm 7 бои да се избере од Мотор Гориво Црево за Гориво Линија За Јамаха BMW SUZUKI Хонда Kawasaki Ducati Benelli KTM

Универзална 100cm 7 бои да се избере од Мотор Гориво Црево за Гориво Линија За Јамаха BMW SUZUKI Хонда Kawasaki

Оценка на посетителот:

DEN 86.00 -10 %
DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка


опис на производот :
Резервни 100% Нови
Материјал : Гума
Должина : 100cm
Надвор Кол : 0.8 cm
Внатре Кол : 4.5-4.6 мм,Може да се прошири на 5.0-5.1 mm
Бои : Зелена/Блу/Жолто/Црвени/Бели/Портокал/Розова
Количина : 1 сет Fitment : Повеќето мотоцикл модели ,за Јамаха BMW Suzuki Хонда Kawasaki Ducati Benelli KTM,итн
Пакет се вклучени : 1 сет на motorycle Гориво Црево
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање.

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелена, Розова, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Жолта
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-ЦРЕВА-001
Објектот Должина:
100cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
Мотоцикл Линија Гориво
Објектот Дијаметар:
0inch
Motobike Направи:
Kawasaki
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
38g
Материјал Тип:
Гума
Година:
Universa
Е Прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
Гориво црево
Fitment:
Повеќето мотоцикл модели
боја:
Зелено/Сино/Жолто/Црвени/Бели/Портокал/Розова

Купувачи како што избираат