.

.

6.35 mm алуминиумска кутија за пакување за 35 електромеханички резби во дрво машини за мелење машина сечилото на нож работ декорација поставува

6.35 mm алуминиумска кутија за пакување за 35 електромеханички резби во дрво машини за мелење машина сечилото

Оценка на посетителот:

DEN 4176.00
Залиха
Достапно за нарачка

6.35 mm алуминиумска кутија за пакување за 35 електромеханички резби во дрво машини за мелење машина сечилото на нож работ декорација поставува

Карактеристики на предлогот

Вкупна Должина:
-
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
Лицето Мелница
Број На Модел На:
-
Обложување:
Калај
Дијаметар:
-

Купувачи како што избираат