.

.

За 2014-2015 Mazda 6 LED задни светла Одговара Mazda Atenza led задни светла Црн Чад

За 2014-2015 Mazda 6 LED задни светла Одговара Mazda Atenza led задни светла Црн Чад

Оценка на посетителот:

DEN 10483.00 -9 %
DEN 11519.52
Залиха
Достапно за нарачка

Производ Desctiption :
За 2014-2015 Mazda 6 LED задни светла Одговара Mazda Atenza led задни светла ЦРН ЧАД НА
1. Стил : LED Опашка Светилки.
2. Пакет се Вклучени : Ние заврши оваа светлина со балон во една картон.
Постои еден пар светла (Лево и Право) во тетрапак.Еден пар за еден автомобил употреба.
3. Надградба на возило со racing изглед.
4. Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
5. Директна замена.
6. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици како оригиналниот автомобили. Тоа е plug-and-play.
Сепак,некои од автомобили се чувствителни ,ние препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот.
7. Достапни за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
8. LED ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
9.Поради снимање светлина отстапување,бојата на LED лента (за паркинг светлина или извршување на светлина) се прикажани на сликите може да изгледа како портокал, додека вистинската боја е црвена.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
Превозот Инструкции :
EMS и Кина Пост Воздух Парцела е нашата склопот на превозот метод. Ако сакате да се избере побрзо express,како DHL,UPS-от,итн. Ве молиме контактирајте ме.
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето информации,пред да нарачате нешто.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Откако уплатата се потврди,ние ќе брод со 1-3 работни дена.
Devlivery време ќе бидат погодени од Кина Празници,лошите временски услови,особено обичај.
Политика На Враќање :
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви ги даде повеќе попуст во следната цел.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување.
Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
PC & ABS
Година:
2014-2015
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Задните Светла
Лер Зрак Тип:
led лента
Објектот Тежина:
5.5kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
SuperTuning
Напон:
12V
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Автомобил модел:
Mazda 6
Име На Модел:
mazda 6 atenza
Автомобил Производител:
Mazda
Специјални Функции:
LED

Купувачи како што избираат