.

.

Децата Снек Плоча Брза Храна Јадење Нерѓосувачки Челик Фах Три Мрежа Рамка Метална Плоча Јадење Сала Оброк Фах Круг Храна Плоча

Децата Снек Плоча Брза Храна Јадење Нерѓосувачки Челик Фах Три Мрежа Рамка Метална Плоча Јадење Сала Оброк

Оценка на посетителот:

DEN 456.00 -5 %
DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка


Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. На пратката не можат да бидат испорачани ако полно име не се прикажува, и превозот ќе биде одложен ако адреса не е на англиски јазик.
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. 2.Вистински мерења на облека може да се разликуваат од 1cm до 3cm поради различни количина на ткаенина се водат кога мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.
Децата Снек Плоча Брза Храна Јадење Нерѓосувачки Челик Фах Три Мрежа Рамка Метална Плоча Јадење Сала Оброк Фах Круг Храна Плоча

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
1
Производство:
Еден
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Техника:
Мраз
Шаблон Тип:
Цврста
Dinnerware Тип:
Чинии

Купувачи како што избираат