.

.

180X80mm керамички бенд грејач 220V 1500W Максимална температура 800 целзиусови степени степен

180X80mm керамички бенд грејач 220V 1500W Максимална температура 800 целзиусови степени степен

Оценка на посетителот:

DEN 2640.00
Залиха
Достапно за нарачка


Технички параметри : материјал : керамички,од не ' рѓосувачки моќност : 1500 W напон : 220 V серпентина дијаметар : 180mm висина : 80mm
забелешка : ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
cbh18080
Тип:
Други
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Тип:
бендот грејач
Извор На Енергија:
Електричен
Потекло:
Guangdong

Купувачи како што избираат