.

.

BinFul 11,12,13,14 15 15.6 инчен Лаптоп торба за Лаптоп чанта Briefcase за Dell Asus Toshiba Acer Леново компјутер за Носење

BinFul 11,12,13,14 15 15.6 инчен Лаптоп торба за Лаптоп чанта Briefcase за Dell Asus Toshiba Acer Леново компјутер

Оценка на посетителот:

DEN 714.72
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики :
1.Обезбедува голема погодност за носење лаптоп или лаптоп.
2.Светло-тежина и мек материјал заштитете го вашиот лаптоп од гребење, шок и прашина, мека и еластична.
3.Анти-dustproof
6.Одговара за Mac Book Air/Pro 11 12 13 15 или други Таблета лаптоп големина 11 12 13 15.4 15.6 инчен,ве молиме проверете подолу, за да видите дали се вклопуваат.
Големина на :
11 инчен : 330 мм * 220 mm
12 инчен : 330 мм * 220 mm
13 инчен : 360 mm * 260 mm
14 инчен : 405 мм * 290 mm
15 инчен : 405 мм * 290 mm
15.6 инчен : 420 mm * 305 mm

Карактеристики на предлогот

Големина:
11-inch, 12-inch, 13-inch, 14-inch, 15-inch, 15.6-inch
Бренд Име:
BINFUL
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Briefcase
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Fasion
Материјал:
Платно
Применливи модели:
Macbook
Број На Модел На:
лаптоп перница
Пакет:
Yes

Купувачи како што избираат