.

.

Слободен испорака на 2 ПАРЧИЊА Метрички круг Умре М3.5*0.6 MM OD 20MM Умира Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема Создателот 3.5 mm x 0.6 mm

Слободен испорака на 2 ПАРЧИЊА Метрички круг Умре М3.5*0.6 MM OD 20MM Умира Провира Алатки, Струг Модел Инженер

Оценка на посетителот:

DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка

Висока цврстина и трајни Умре може да биде инсталиран во УМРЕ клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на умираат носителот на машината да се користат соодветни за мувла обработка,не за СС. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Карактеристики На Производот :
2 ПАРЧИЊА висок квалитет 9 Si Cr М3. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.6 MM Спецификации : M3. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 100% квалитет и Сосема нов. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Карактеристики на предлогот

навој дијаметар:
М3.5
Теренот:
0.6
Тема Ветер:
Право
Тип:
Умре
Број На Модел На:
НЕГО-TDM3.5OD06
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
2
Материјал:
Легиран челик
Објектот:
Метрички провира умре
Спецификации:
М3.5*0.6 MM
Материјал:
9SiCr
КОЛИЧИНА:
2 парчиња

Купувачи како што избираат