.

.

Кореја Креативните Компјутерски Екран Посебен Документ Документ Текст Typewriting Влез Клип / За Хартија Носителот

Кореја Креативните Компјутерски Екран Посебен Документ Документ Текст Typewriting Влез Клип / За Хартија Носителот

Оценка на посетителот:

DEN 679.68
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : ABS Користи : за корисниците да се справи со компјутер документи, папката на датотеката. За CRT и LCD дисплеи Карактеристики : 1.Дизајн има две слободни ротирачки рака, според корисникот треба 360 степен ротација, со цел да се постигнат најдобри кориснички аспект. 2. Крива облик на моќ клип, може да биде наполнета со една или повеќе датотеки. 3. Папката е инсталиран во горниот дел на мониторот на компјутерот. Може да биде многу во согласност со корисникот визуелно, а со тоа и намалување на корисникот очите и грлото на замор. 4. Промена на традиционалните држење на телото при внесувањето на компјутер според ракописот, зголемување на текст брзина од 30%. 5. Користење на висока јачина на висока јачина на материјали и увезени 3 M силно лепило, издржливи.
6. Не-магнетни лесно да се инсталира. Ефективна проширување на канцелариски простор.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Документ Коцки
Број На Модел На:
SPC
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат