.

.

i5 ip5 хибрид пластични + силикони двоен слој оклоп случај fundas за iphone 5s 5 se случаи shockproof тешко тешки гума опфаќа coque

i5 ip5 хибрид пластични + силикони двоен слој оклоп случај fundas за iphone 5s 5 se случаи shockproof тешко

Оценка на посетителот:

DEN 249.00 -21 %
DEN 315.36
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
i5 ip5 хибрид пластични + силикони двоен слој оклоп случај fundas за iphone 5s 5 se случаи shockproof тешко тешки гума опфаќа coque

Карактеристики на предлогот

Материјал:
За iPhone SE, За iPhone 5, iPhone 5S
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone SE,iPhone 5,iPhone 5s
Големина:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case
Карактеристики:
За iPhone iPhone 5 За ipone iphon ihone ifon aifon јас
дизајн:
Сјајни,Спорт,Мат
Обликот:
За iPhone случај додаток случај i5 ip5 хибрид пластични + силикони
Материјал:
За iPhone случај школка случај двоен слој оклоп случај додаток за мобилен
Инсталација:
За iPhone телефон capinha покрие fundas за iphone 5s 5 розова глувчето
Тип:
За iPhone 5 покрие школка случај se случаи shockproof тешко мобилни луксуз
Димензии:
За iPhone 5 случај etui случај тешки гума опфаќа coque течни
Број На Модел На:
Мобилен Телефон coque capa capinha kryty Залив Торба Mobil Мобилни Phon movil
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio став по прелива bollmann) телефон

Купувачи како што избираат