.

.

Железната Руда Монистра нараквици со Сини Оникс Хривнија Монистра за Човекот Хематит Природен Камен Шарм Круг Монистра Diy Нараквици

Железната Руда Монистра нараквици со Сини Оникс Хривнија Монистра за Човекот Хематит Природен Камен Шарм Круг

Оценка на посетителот:

DEN 149.00 -20 %
DEN 186.72
Залиха
Достапно за нарачка

Монистра дијаметар е 6mm. Хривнија стандардната должина на 19cm, можете да изберете било која должина.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа. Превозот имаме многу transportations. ние снабдување со DHL,UPS-от, EMS, хонгконг пост ,signpost превозот. DHL е најбрзиот превозот. ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод надвор предмети од DHLDHL,UPS-от, ЕМС. тоа само трае 3-5 дена.
Откако сте го примиле пакетот, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.Ве молиме овозможи до 5 Работата ing Дена за нас да се процесира вашата вратени предмети. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. Ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
19cm
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Стил:
Романтични
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YMORL
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат