.

.

2 Парчиња/Многу За Lumia 650 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Microsoft Nokia Lumia 650 5.0

2 Парчиња/Многу За Lumia 650 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Microsoft Nokia Lumia 650

Оценка на посетителот:

DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ако објектот не е како што е опишано, ние може да се направи враќање на парите или замена за вас. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.0 Инчен Пакет се Вклучени : 2 x Калено Стакло Екран Заштитник 2 x Чистење Алатката за Поставување на Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. Не отворајте спор случајно. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство. Ако не сте задоволни со предмети, поради некоја причина, можете да контактирате со нас за размена или да се вратат и вие само треба да се плати за враќање превозот. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.0"
Топло потсетување : Ако купувате 2 многу, можете да добиете попуст од 5%. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.
Answer : ___________________________ Note :
Ако предметите се уништуваат од страна на mail превозникот, ние може да ви понуди замена или дел наплата според објектот е состојбата. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство, ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт. *Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена однос на сите прашања.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Microsoft Nokia Lumia 650 5.
Повратни информации :
Елени клиент, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник.
Контакт со НАС на :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
2 Парчиња/Многу За Lumia 650 Калено Стакло 9 H 2. *Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно. Ќе биде многу ценет.
Превозот :
Ние брод во 1-2 работни ден на по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници), ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. *Цврстина : 9 H, 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа (со исклучок на викенди и празници). Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребење. Компатибилен Модел : * * * За Microsoft Nokia Lumia 650 5. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Компатибилен Телефон Бренд:
Nokia
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Пред Тешка Екран Заштита Shield Покрие Зајакнато Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло Guard
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
2 компјутери
Компатибилен Модел:
За Microsoft Nokia Lumia 650 5.0 Инчен

Купувачи како што избираат