.

.

Паб Оркестарот Ѕид Налепница НА СОНЦЕ ПАТУВАЊЕ Калај Знак Метал Табличка Антички Метал Калај Сликарство, Музика Клуб Оркестарот

Паб Оркестарот Ѕид Налепница НА СОНЦЕ ПАТУВАЊЕ Калај Знак Метал Табличка Антички Метал Калај Сликарство, Музика

Оценка на посетителот:

DEN 389.00 -19 %
DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Железо
Големина : 30*15cm

Карактеристики на предлогот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
PT41
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Метал
Стил:
Американски Стил
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package

Купувачи како што избираат