.

.

beibehang Обичај големи мурали Европската класична класичната масла орхидеи тремот позадина не - плетени позадина

beibehang Обичај големи мурали Европската класична класичната масла орхидеи тремот позадина не - плетени позадина

Оценка на посетителот:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Mural позадина.
1 s quare метар = 1pcs. ве молиме да ни каже. · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
боја:
12358955

Купувачи како што избираат