.

.

7 инчен 51w ЦРВЕНО Црн Круг LED Работа Светлина 12v 24v Место Поплава Теренски магла Возење 4WD Брод UTE теренски светла за надворешни светла x1

7 инчен 51w ЦРВЕНО Црн Круг LED Работа Светлина 12v 24v Место Поплава Теренски магла Возење 4WD Брод UTE теренски

Оценка на посетителот:

DEN 1339.20
Залиха
Достапно за нарачка

7" инчен 51w ЦРВЕНО Црн Круг LED Работа Светлина 12v 24v Место Поплава Теренски магла Возење 4 WD Брод UTE теренски светла за надворешни светла x1pc
Опис на производот LED Моќ : 51 Watt Epistar LED Оперативни Volt : 10-30 Volt DC 17pcs*3w висок интензитет Epistar Led Светло излез околу 3700 лумен Боја температура : 6000 K Операција температура -40°C~60°C Водоотпорен стапка : IP67 Зрак : 60°поплава зрак,30°место зрак Материјал : Diecast алуминиумски домување Монтажа Заградата : нерѓосувачки челик заграда. ЛЕЌИ на камерата : PC ЛЕЌА Домување боја : Црно-Црвена факултативна Околу 30000 часа живот време
1 PC 7 INCH Круг 51 W led возење работа светлина со Заградата

Карактеристики на предлогот

Температура На Боја:
Црна Боја, Црвена Боја
Sorento-Година:
2016,2013,2005,2008,2012,2006,2009,2015,2014,2003,2004,2011,2007
Леќа:
Вклучени
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Тип На Објект:
Фарови
Име На Модел:
HM7511
Напон:
12V
Година:
2014
Материјал Тип:
Diecast алуминиум домување
Автомобил модел:
A4, A6, Акцентот, Astra, Asx, Camry, Граѓански, Е Корола, Cruze, E39, E46
Специјални Функции:
7inch Круг Led возење работа светлина
Објектот Дијаметар:
7inch
Kia Модел:
Sorento
Лер Зрак Тип:
Место Зрак Поплава Зрак
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Извор На Светлина:
LED
Објектот Тежина:
3kg
Led Чип Производител:
Epistar
Бренд Име:
lightdream
Lumens:
3700Lumens

Купувачи како што избираат