.

.

JOF Бренд 8 Насоки Супер Силен Јапонски 500m Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 15 20 30 40 50 60 80 120 150 200LB

JOF Бренд 8 Насоки Супер Силен Јапонски 500m Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 15 20 30 40 50 60 80

Оценка на посетителот:

DEN 717.00 -18 %
DEN 874.56
Залиха
Достапно за нарачка


JOF Бренд 8 Насоки Ткае 500 M Extrem Силна Јапонија Multifilament ЈП 8 Плетенка Риболов Линија 15 20 30 40 50 60 80 120 150 200 LB Карактеристики : НЕСПОКОЈОТ од други линија.
8strands ниска водат ,висока чувствителност.
Висок Степен на 8 насоки bradied кастинг линија.
8strands Користиме високо специфична тежина polyeseter.
8strands Одлична durablity и отпорност на триење
8strands Масна линија површината ,се зголемува кастинг далечина ,го намалува триењето(намалување на звук)намалување водич заплитане ,даде поголема заштита на вашиот риболов свиткани околу еден калем. Спецификации : Бренд : JOF Тип : Плетенка риболов линија
Должина : 500m/парче
Кодот : 1#, 2#, 3#,4#, 5#,6#,8#,16#,18#,20#
Дијаметар : 0.15 mm/0.18 mm/0.25 mm/0.30 mm/0.35 mm/0.40 mm/0.50 mm/0.70 mm/0.80 mm/0.90 mm
Боја : Бела/Жолта/Темно Зелена/Сива/Црна/Портокал/Розова/Сино (не може да биде благо боја разлика)
Поле : Seawater & слатководни
Погоден за предење & baitcasting репортажите
Забелешка : Ако ви се допаѓа >8 риболов линија,ве молиме оставете цел порака за бројот на риболов линија кога ќе го купите.(#16/#18/#20).или ние ќе го испрати тоа случајно.
Пакет Листа : 1 * Риболов Линија

Карактеристики на предлогот

Линија Број:
1.0, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0, >8
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Бренд Име:
JOF
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Материјал:
Плетенка Жица
Со Скала или Не:
No
Метри:
500M
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Број На Модел На:
Г-500M

Купувачи како што избираат