.

.

Стоматолошки заб модел Раното детство наставата модел на настава, модел на усна на забите кај децата

Стоматолошки заб модел Раното детство наставата модел на настава, модел на усна на забите кај децата

Оценка на посетителот:

DEN 216.00 -18 %
DEN 263.52
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Стандард Заб Модел(Меки Гуми за 28 заби) се Одличен модел за стоматолог за да комуницира со пациентите Корисни опрема за учениците во учењето и идеална за третман планирање разговорите со пациентите Спецификација : Материјал : ПВЦ Големина : околу 9,5 см x 6.5 см x 5cm/3.74 x 2.56 x 1.97" Боја : Месо Розова Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка :
1. Забите се прицврстени со Завртки во основа и не може да се отстрани.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
3. Ве молиме овозможи 1-3 mm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Пакетот вклучува : 1 x Заби Модел

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HBB
Материјал:
ПВЦ
Тип:
наставата модел
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
TD0224
Пол:
Унисекс
Предупредување:
parental guidance
Тема:
забите модел
Количината на Предмети во Собата:
1pc

Купувачи како што избираат