.

.

HOOPET домашно Милениче Мачка Вест Подигнат Leashes Одговараат Сина Подигнат домашно Милениче Мачка Кутре домашно Милениче Мачка Мали Миленичиња

HOOPET домашно Милениче Мачка Вест Подигнат Leashes Одговараат Сина Подигнат домашно Милениче Мачка Кутре домашно

Оценка на посетителот:

DEN 263.00 -7 %
DEN 282.72
Залиха
Достапно за нарачка

[ Име ] : C на Јака [ Точка Бр. ] : 15 Q0032 ML/ 16 Q0001 MF [Тежина] : 90g
Големина
Должина (cm)/инчен
градите (cm)/инчен
S
20/7. 87
38/14. 96
М
24/9. 45
50/19. 68 * Одговара за сите мачки кои торакална периметар во рамките на 50 cm. Се разликува од другите, тоа нема дупки за да ја прилагодите! * Не можеме да бидеме сигурни дека секој мачка сака ~ Бидејќи на слободата тој / таа сака! Ова може да потрае некое време да се прилагодат на ова! Јака, исто така, служи за кучето чија торакална периметар, исто така, во рамките на 50 cm.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Шема:
Plaid
Бренд Име:
Hoopet
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Се поставува
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Куче Подигнат Тип:
Вест Harnesses
Јака Тип:
Основни Јаки

Купувачи како што избираат