.

.

50x35cm Мода 7 Обрасци Сина, Црна Памук Тексас Ткаенина Пакет за торба кукла фустан ткаенина итн

50x35cm Мода 7 Обрасци Сина, Црна Памук Тексас Ткаенина Пакет за торба кукла фустан ткаенина итн

Оценка на посетителот:

DEN 808.00 -6 %
DEN 859.20
Залиха
Достапно за нарачка


ZY DIY Модна 7 Обрасци Сина, Црна 100% Памук Тексас Ткаенина Пакет за торба кукла фустан ткаенина итн Име на Производ : СП-470 Мода 7 Обрасци Сина, Црна 100% Памук Тексас Ткаенина Пакет Материјал : 100% Памук Боја : 7 бои како што покажа (4 дебели desings/ 3 тенок дизајн) Големина : 35x50cm (намалување од рака, tolearance 1cm) ве молиме имајте во светло сина е полесен од детална слика, ве молиме проверете пакет слика, благодарение Пакет Содржина : 1pc на секоја боја, вкупно 7pcs

Карактеристики на предлогот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
35cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски

Купувачи како што избираат