.

.

090430020010 shockproof подлога F Tajima машини посебни делови Амортизерите Прстен :F

090430020010 shockproof подлога F Tajima машини посебни делови Амортизерите Прстен :F

Оценка на посетителот:

DEN 77.76
Залиха
Достапно за нарачка


Јас свечено изјавуваат :
Оваа резервни делови се користи во "TAJIMA"и"Shenzhou Tajima","II P T"Три
брендови на компјутер везови машина, ако користите на везови е машина
не три брендови,може да ви донесе загуба!
Опис На Производот :
Дел број 090430020010 Други општи број FX0616010000 англиски име на Амортизерите Прстен : F Кинески име Земјотрес доказ гумена подлога : F Применливи модели TFGN, TCMX, TLMX

Карактеристики на предлогот

боја:
090430020010, FX0616000000, FX0616010000
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
Пластични
Додатоци име:
Земјотрес доказ гумена подлога
Опсег на примена:
компјутер везови машина
Применливи место:
Фабриката за употреба
Додатоци употребувајте:
Вез опрема додатоци
Модел:
Прстен Амортизерите
Име на производ:
Земјотрес доказ гумена подлога

Купувачи како што избираат