.

.

YGK-0080-2 66*27*100/2.6x1.08x3.93mm (wxhxl ) Мали алуминиум поврзување кутија 66*27*80 мм (wxhxl ) може да се индивидуализира

YGK-0080-2 66*27*100/2.6x1.08x3.93mm (wxhxl ) Мали алуминиум поврзување кутија 66*27*80 мм (wxhxl ) може да

Оценка на посетителот:

DEN 172.80
Залиха
Достапно за нарачка


НЕМА. : YGK-008
Материјал : АЛ 6063
Големина на : 66*27*75/2.6"x1.08"x2.95"(wxhxl)mm дистрибуција кутија алуминиумски профил куќиште алуминиумска кутија електронски
Крај : Sandblast , Елоксирани
Акции Боја : Црна , Сребрена
Умре дизајнирање→Умре одлуки→Топење&легирање→Extruding→Сечење→CNC machining→Driling→Допирање→Surfacetreatment→Заварување→Монтажа→Пакување→Превозот
→По Продажба На Услуги
Foshan Nanhai Yonggu Хардверски Производи Фабрика е основана во 2004 година, кој се наоѓа во Nanhai Округ, Foshan Градот, Провинцијата Guangdong. Нашата компанија покрива над 1,500 квадратни метри. Постојат многу CNC machining центри, центри за CNC мелничката, удирање, дупчење & мелење машини, sandblasting машини и други напредни опрема за обработка на. Ние сме специјализирани во производство на алуминиумска шасија, алуминиум switch панел, DIY шасија засилувач панел, заштитени кутија, како и голем број на спецификација копчиња и машина нозе и така натаму. Површината за цртање, sandblasting, оксидација, печатење на екран и површински третман може да се прилагоди. Нашите производи се широко се користи во инструмент, електрична енергија, телекомуникациски, радио и телевизија, медицински уред, мрежа, хотел и воени снабдување.

Карактеристики на предлогот

боја:
100L сребро, 100L четка црна, 100L сребрена плоча L
Бренд Име:
GOF
Број На Модел На:
YGK-008

Купувачи како што избираат