.

.

Aseptic ткаенина

Aseptic ткаенина

Оценка на посетителот:

DEN 1286.40
Залиха
Достапно за нарачка

100% Сребрени Влакна Обложени
Производ Бр. : KSILVER10#
Состав : 100% сребрени влакна
Ширина : 150 CM
Боја : сребро сива
Функција : Заштита Од Радијација
Се користи за : облека
НАПОМЕНА : се продаде објектот е метри,а не од страна на метар,1 метри е за 66 cm долги,на ткаенина ширина е 150 см.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
БЛОК EMF
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Ширина:
150cm
Техника:
Плетени
Велур Ткаенина Тип:
no
Плетени Тип:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Број На Производ:
KSILVER10#
боја:
сребро сива
Ширина:
150cm
Тежина:
90g/метри
fuction:
заштита од радијација
Технологија:
Ткаени
Материјал:
100%Сребрени влакна
користат за:
облека

Купувачи како што избираат