.

.

За Sony Xperia Z2 Таблета Lte Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на SGP521 SGP541 SGP551 ПМГ 521 541

За Sony Xperia Z2 Таблета Lte Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на SGP521 SGP541

Оценка на посетителот:

DEN 443.00 -10 %
DEN 492.00
Залиха
Достапно за нарачка


За Sony Xperia Z2 Таблета Lte Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на SGP521 SGP541 SGP551 ПМГ 521 541 За Sony Xperia Z2 Таблета Материјал Увезени стакло Дебелина 0.3 mm(Лепак+Стакло : 0.26 mm) Цврстина 9 H Работ Директно Transttance 99%
Функција :
Отпорен на гребење,Висока температура отпорни , Antishock , Анти влажна
Plz информации : Различните пакети на стакло дизајн ќе имаат некои различни , Но тоа не влијае на функцијата. Ако сакате да се потврди,plz контактирајте со нас!
Обично таблета Стакло Ќе Биде Малку Samleer од екранот,plz се грижи за неа!

Опис На Производот-
1.Површината е анти-масло за обработка ( Oleophobic слој ), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти;
2. Целосно поврзување , автоматски адсорпција може да се повтори, сплотени;
3. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
4. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече;
5. Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир;
6. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
7.Ултра-тенок стакло( T≈0.3 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
Производ Карактеристики
Пакување-
Инсталација Чекори
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
РУСКИ купувачот plz оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно.Ви благодариме!
Превозот
1.Ние брод на wordwild,користејќи ги подолу начинот на достава на Поштенските услуги : Кина пост воздух mial,ЕМА,e Packet China ; Бизнис Експрес испорака : UPS-от,DHL, Посебни линија е предвидено од страна на платформа : CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП,руски Воздух Plz забележите дека На Бесплатен Превозот начин "Кина пост обичните" е без следење на број.Ако ви е потребна за следење на број,Plz изберете кина пост воздух mial ! 2.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика.Откако тоа се случи,plz царините себе.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи. Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации

Карактеристики на предлогот

боја:
Z2 Таблета
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
IMIDO
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Погоден модел:
За Sony Xperia Z2 Таблета Lte
Употреба:
Заштита Стакло Екран Маска
Состојба:
ново на пазарот
Дебелина:
0.33 mm
Тврдост:
9H
транспарентност:
Во 99%
Материјал:
Увоз Јапонски стакло
Функција:
Супер јасно

Купувачи како што избираат