.

.

Тренди-монистра Уникатен Бакар Шарени Монистра Дрвото на Животот Чакра Pendant Ѓердан За Божиќ Подарок

Тренди-монистра Уникатен Бакар Шарени Монистра Дрвото на Животот Чакра Pendant Ѓердан За Божиќ Подарок

Оценка на посетителот:

DEN 225.00 -20 %
DEN 280.80
Залиха
Достапно за нарачка


Тренди-монистра Уникатен Бакар Шарени Монистра Дрвото на Животот Чакра Pendant Ѓердан За Божиќ Подарок
Количина : 1 buc
Големина на : (приближно) 92 x36 mm
Синџир Должина : (приближно) 19.68 инчен
Состојба : Нова
Тежина : ( приближно) 13 g /еез
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Unbranded
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
50x50 mm
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Должина:
19.68 inch

Купувачи како што избираат