.

.

Подуени Црна Висока Ниска Мода Здолништа За Жените Нивоа Долго Здолниште Еластична Туту Здолниште Година Макси Здолниште Жените Облека Со Висок Квалитет

Подуени Црна Висока Ниска Мода Здолништа За Жените Нивоа Долго Здолниште Еластична Туту Здолниште Година

Оценка на посетителот:

DEN 1596.00 -5 %
DEN 1680.00
Залиха
Достапно за нарачка


Купувачот Информации :
Нашите Tulle Здолништа Се Сите Сопствени Направени , Ние Гарантираме За Она Што Го Гледате Е Она Што Ќе Добиете !
Ние Може Да Обичај Прави На Здолништа За Вас , Ако Ни Нудат Детали Големина Под Цел !
Ако Сакате Да Ги Ред Со Нив Во Рефус , Можете Да Контактирате Со Нашиот Продавачот , И Ние Ќе Ви Понуди Добра Цена !
Ако Сакате Горниот Прашка Дел , И Ние Може Да Се Испрати На Горниот Дел Со Твоите Здолништа , Можете Само Да Кликнете На Ова
Модел Шоу :
Боја На Графикон :
Ако Сакате Други Бои , Можете Само Да Ја Проверите На Нашата Боја Шема За Да Ја Изберете Бојата Што Сакате Од Него , И Потоа Ја Напушти Масажа Под Цел , Напишете Ја Боја Numler Што Сакате !
Големина На Табелата :
На tulle здолниште е обичај прави , така и ние треба големина на :
половината големина на :
должина од колено :
должина од подот :
фирми не ни нудат големината , ние ќе ги направиме tulle здолниште според овие големина на табелата !
Продавачот Recommened :
Превозот :
На fress превозот пат е бавен , но тоа е слободно и безбедно , некаде таму е nocomplete информации за песната , тоа е нормално бидејќи тоа не е како на изразат испорака начин , следење infromation се ажурира вид на забави !
Ако заштита на време е само 1 - 2 дена лево , можете да ги најдете на нашата servicers да се прошири на заштита на време !
ако сакате fatest превозот начин , ќе треба да изберете го Изразат Испорака начин , како на DHL , UPS-от , Fedex , ДПД ,ПАТАРИНА или Aremex и така натаму ! Но, некои земјата , царинската officail може да можат царинската такса , се надевам, ќе може да ги разбере !
Политика На Враќање
Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, продавачот ветува дека ќе може да се врати пред ordercompletion (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата. На враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас.
Ако мислите дека на превозот надомест е премногу високо , може да избере да го задржи производот и се согласувам со дел наплата количина директно на продавачот, или прашајте го продавачот да го направи тоа во најниската цена, ако можете да им верувате на продавачот .
Feddback
Доколку ви се допаѓа нашата заштита , можете да ни понудат на 4 - 5 Ѕвезди повратни информации , ние ќе биде многу apprecited со вашите позитивни повратни информации !
И кога ќе се стави ред од нас , може да ни се најде тука, така што ние може да ви понуди повеќе попуст !
Но, ако не ви се допаѓа нашата заштита , можете да ни нудат совети , ние ќе се направи промоција, така што можеме да направиме подобро !

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Англија Стил
Бренд Име:
WDPL
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Асиметрични
Број На Модел На:
Висока Ниска Tulle Здолниште
боја:
како на слика
Сезоната:
пролет лето зима
Стил:
Моден
Потекло:
кина
Возраст:
20-50
Пол:
Женски
Декорација:
Полна Боја
Слика Тип:
Референца Слики

Купувачи како што избираат