.

.

Секси Чиста Вистински Бела Вечер Фустан Душо Ремени Сирена Tulle Beaded Bodice Долго Вечер Фустан Матурска Партија се Облекуваат FE21

Секси Чиста Вистински Бела Вечер Фустан Душо Ремени Сирена Tulle Beaded Bodice Долго Вечер Фустан Матурска

Оценка на посетителот:

DEN 7465.00 -15 %
DEN 8782.56
Залиха
Достапно за нарачка


Внимание Ве Молиме :
1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Вие исто така може да испрати пораки до нас или разговор со нас онлајн.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Било какви промени на големината/color/посебни reauests не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.
3.Ако ја надмине 24 часа,големина,ве молиме испратете порака до нас за да проверите, доколку тоа се уште не може да се промени за големината,бојата или детали.
Ве молиме исто така, се одложи за обработка на време на вашата нарачка. Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се облекува,ние само може да наплата 50% ако сакате да ја откаже нарачката.
4.Ако вашата големина е плус големина (16 W,18 W,20 W,22 W,24 W,26 W),ние може да ви треба наплаќаат повеќе $15-$30.
5.Цената е само за облека,не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,свадбен превез,petticoat. Ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас за детали.
6.За некои фустани, кои без слика за задниот дел детали,ние ќе го направи тоа ланче или патент up според стил. Ако ви се допаѓа назад со Чипка-up или на друго место,ве молам кажете ни во времето.
7.Боја застапеност може да се разликува кај различни монитор. За некои фустани што е референца сликата,вистинскиот фустан ќе бидат малку различни, како на оригиналната слика. Тоа ќе биде околу 90% слична како на сликата.
8. Понекогаш ќе има ДАНОК од вашиот Царински. Тоа е поврзано со млади луѓе земја на националната политика. Продавачот не може да се контролира. Ви благодариме за вашето разбирање. 9.Ако не ни кажете,ние ќе го направи вашиот фустан како стандард НАС големина како нашата големина на табелата.
Ако ви треба сопствени направени фустан,ве молиме да ни оставите порака да ни кажете вашиот точни мерења кога ќе го поставите цел : Биста,Половината,Колковите,Вашата висина од врвот на главата до подот без чевли,вашиот пета висина,рамо до рамо,рака должина,Bicep,Armhole.
10.Сите наши фустани се обичај прави,ние не прифаќа враќање на фустан ако нема проблеми со квалитетот.
Ако постојат проблеми со квалитетот,ве молиме имајте на ознаките на фустан (не се намали на ознаки)и контактирајте со нас.ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
FE21
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
tulle
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
Ruolai
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
Име:
бела сирена пром фустани
Објектот:
вистински фото вечер фустан
Производ Стил:
Формално Партија Фустани
боја:
Како на Слика или на Сопствени Направени
Повод:
Свадба Партии,Матурска Партија,Дипломирањето Партија,Вечер Партија
Околија:
vestido де феста longo
Точка име :
Beaded Сирена Вечер Фустан
Големина:
Custom Made/Standard US size
Тип:
посебен повод фустани
објектот стил:
формално вечер фустани фустани

Купувачи како што избираат