.

.

женските часовници жените мода види 2018 часовник Рачен часовници за дами фустан relogio masculino мода YL024

женските часовници жените мода види 2018 часовник Рачен часовници за дами фустан relogio masculino мода YL024

Оценка на посетителот:

DEN 315.00 -5 %
DEN 331.20
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
1.бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 0.2-10мм грешка. 2.Производ вистински бои, текстури и слики 98% е идентичен, фабрика снабдување. Бидејќи бендот ширина не е исто, па должината на бендот и ќе бидат различни. Ако рака должина е потребно, ве молиме оставете порака. Обично Рака ширина 12mm-24mm, Бендот должина 18cm-22cm. Ние се мери критериуми се : ширина е 20mm, на должина од околу 21.5 cm Насловот Големина : 4.0 cm *4.0 cm (плус круна) за Метар дебелина : 0.5 cm за Рака ширина : 20 ММ, рака должина : 240 MM Табела тежина : околу 38g женски часовници жените мода види 2017 часовник Рачен часовници за дами фустан relogio masculino YL024 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно,ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
SHUO LIN
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
Жените
Бендот Материјал Тип:
Лента
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Стил:
едноставна
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
YL024
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
5mm
Отпорност На Вода Длабочина:
0 м
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Смола
Бендот Со:
Под 10мм
Затворач Тип:
Не ослободувањето
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Купувачи како што избираат