.

.

GSCRAFTS 1pcs 45см Декоративни Евтини Вештачки Цвеќиња Кина Пом Poms Гарланд Лажни Венец Свадба Автомобил Ткиво Хартија Топки Занаети

GSCRAFTS 1pcs 45см Декоративни Евтини Вештачки Цвеќиња Кина Пом Poms Гарланд Лажни Венец Свадба Автомобил Ткиво

Оценка на посетителот:

DEN 201.60
Залиха
Достапно за нарачка


Име : DIY Хартија цвет топка
Големина : 18inch(45cm)
Материјал : ткиво хартија
Боја : 28 бои

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
GUSENIST
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ZH-09
Стил:
Цвет
Тип:
Свадба Роденден&Свадба Автомобил Декорација
настан&партија ставка type:
Партија Декорации
Тип:
Настан & Партија Материјали
0ccasion:
Свадба Прослава Ангажман,Годишнини
боја:
28 бои
is_customized:
yes

Купувачи како што избираат