.

.

Ry-ft033 Храна одделение силиконски калап 13.5X13.5cm снег Цвет шеќер чипка мат декорација за cupcake печење ware шеќер занает мувла

Ry-ft033 Храна одделение силиконски калап 13.5X13.5cm снег Цвет шеќер чипка мат декорација за cupcake печење

Оценка на посетителот:

DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Број На Модел На:
Ry-ft033
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
lanhaidun
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Купувачи како што избираат