.

.

2 парчиња В-Тип Уво Кука Слушалка за Vertex VX160 VX180/400/210/300 воки токи

2 парчиња В-Тип Уво Кука Слушалка за Vertex VX160 VX180/400/210/300 воки токи

Оценка на посетителот:

DEN 580.00 -7 %
DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка

Сите од нас предмети се сосема нови. Уво кука е мека, носи удобно, фирма, не падне лесно, и не ја блокира расправата. Слушалката е лесен и удобен, погодни за долги носат. Едноставен изглед, лесно операција, мала големина е лесно скриени и силна.
Компатибилен радија : - апарат vx-10, VX130, VX160, VX180, VX210, VX210 A, VX300,
VX400, VX410, VX420, VX354
Пакетот Вклучува : 2 x Слушалка за VX160 VX180

Карактеристики на предлогот

Is_Display:
No
Максимален Домет:
3km-5км
Складирање Канал:
99
Фреквентен Опсег:
136-174MHz
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
EARP-00087
Разговор Опсег:
5КМ
Материјал:
Пластични
Воки Токи Тип:
Преносни
Бренд Име:
BAOFENG
Состојба:
Нови
Земја/Регион на Производство:
Кина
Одговара Дизајн:
Уво-Кука
Безжична Технологија:
Не Е Применливо
слушалка:
Еден
Компатибилен Модел:
- АПАРАТ VX-10, VX130, VX160, VX180, VX210, VX210A, VX300
Слушалка Дизајн:
Уво-Купот (Над Увото)

Купувачи како што избираат