.

.

Турбо CHRA Кертриџ TD025 28231-27500 49173-02610 49173-02612 За HYUNDAI Акцент Getz Матрица За KIA Cerato Рио D3EA 1.5 L CRDI

Турбо CHRA Кертриџ TD025 28231-27500 49173-02610 49173-02612 За HYUNDAI Акцент Getz Матрица За KIA Cerato Рио

Оценка на посетителот:

DEN 5594.00 -10 %
DEN 6215.52
Залиха
Достапно за нарачка

TD02 49173-02622 28231-27500 За Hyundai Акцент 1.100% НОВ Турбо CHRA Кертриџ Турбополнач Јадрото на TD025 M 28231-27500 49173-02620 49173-02610 49173-02612 49173-02622 За Hyundai Акцент Getz Матрица ;За KIA Cerato Рио 2001 - Мотор : D3 EA 1.5 L TCI TF035 HM-12 T-4 49177-OKK245220 28200-4 A201 За Hyundai Starex H200 H1 2.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.5 L CRDI Мотор D3 EA Одговара За :
Возило : За HYUNDAI Акцент Матрица Getz;За KIA Cerato Рио 1. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.5 L CRDi TD04 L-14 T 49377-01210 1002036 Staxe За џип TD04-10 T-4 49177-07503 28200-42520 За Hyundai Galloper ТЦ 1996 - 88 HP D4 BF 4 D56 Т/В 2.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.5 L GT1549 V 761433-5003 S/0002 A6640900780/880 За SSANG YONG Actyon Kyron 2006 - C100 D100 D20 DT 2.5 LD 109 HP TD025 49173-02620 2823127500 За КИА Рио CRDi 2005 - D3 EA 12v 1.5 L CRDI Мотор D3 EA 2001-05 За Hyundai Getz 1.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
TD02 49173-02612 28231-27500 За Hyundai Акцент 1.5 L CRDI D3EA
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
2001-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркало-K418; Турбина Вратило-42CrMo;
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Турбо Модел :
TD025 TD025M Турбо CHRA Кертриџ Турбополнач Core
Дел Број:
49173-02620 49173-02612 49173-02622 49173-02610
ОЕМ број:
28231-27500 2823127500 28231 27500
Апликацијата возило:
За HYUNDAI Акцент Матрица Getz За KIA Cerato Рио 1.5 L CRDi 2001-
Примена на моторот:
D3EA 1.5 L CRDI 82HP 109HP
Дел Број.:
49173 02620 49173 02612 49173 02622 49173 02610
Дел Број. .:
4917302620 4917302612 4917302622 4917302610
Ладење:
Масло за ладење 100% НОВИ

Купувачи како што избираат