.

.

Нови Зимски женска Облека да Застане Јака Кошула Чипка Плус Сомот Со Долги Ракави, Топол Капут Задебелување на Гроздобер Врвот Блуза XXL

Нови Зимски женска Облека да Застане Јака Кошула Чипка Плус Сомот Со Долги Ракави, Топол Капут Задебелување

Оценка на посетителот:

DEN 1084.00 -16 %
DEN 1290.24
Залиха
Достапно за нарачка


ДОН Големина рамо биста ракав должина половината S 32 см 82 см 56 см 59 см 70 см 12.8" 32.8" 22.4" 23.6" 28" М 33 cm 86 см 57 cm 60 cm 74 см 13.2" 34.4" 22.8" 24" 29.6" L 34 cm до 90 cm 58 cm 61 см, 78 см 13.6" 36" 23.2" 24.4" 31.2" XL 35 cm 94 см 59 см 62 cm 82 см 14" 37.6" 23.6" 24.8" 32.8" XXL 36 см 98 см 60 см 63 см 86 см 14.4" 39.2" 24" 25.2" 34.4" 3 XL 37 см 102 cm 61 см 64 cm до 90 cm 14.8" 40.8" 24.4" 25.6" 36"
Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 2-4cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика. За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата. Побарување на предмети вратени треба да се стави напред во рок од 7 дена од delievered.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. И на крај поштенски имаме плаќа не се враќа. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние сме мило да го направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ревидира еднаш лево.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Кога испраќате цел ? Цел ќе биде предаден од 2 до 5 дена, и ќе може да се проследи 3-5 работни дена подоцна на интернет. 2.Ред не дојде на време. Што можете да направите ? Pease ме остави порака .Јас ќе се прошири на времето за вас . Среќни да помогнеме.Ве молиме љубезно ве молиме да кликнете на "add to store листа"/"add to wish list"/"Пин тоа"споделување со пријателите.Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
моден кошула

Купувачи како што избираат