.

.

CNC Палка Handlebar Капа Приклучоци за Јамаха YZ80 YZ85 YZ125 YZ250 2001- YZ250F YZ426F YZ450F 2001-2006 EW

CNC Палка Handlebar Капа Приклучоци за Јамаха YZ80 YZ85 YZ125 YZ250 2001- YZ250F YZ426F YZ450F 2001-2006

Оценка на посетителот:

DEN 366.00 -9 %
DEN 402.72
Залиха
Достапно за нарачка


CNC Палка Handlebar Капа Приклучоци за Јамаха YZ80 YZ85 YZ125 YZ250 2001-2016 YZ250 F YZ426 F YZ450 F 2001-2006 EW
Палка Алуминиум Handlebar Крајот Приклучоци. CNC-машински дизајн направен од висока јачина алуминиум. Премиум квалитет, anodised површина.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Пар Handlebar Крајот Приклучок
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Во Боја : Како На Сл Прикажани
Спречува зафат штета во случај на пад
CNC-машински дизајн направен од висока јачина алуминиум
Елоксирани површина
Многу лесно да се инсталира
Fitment :
Одговара на сите со Стандардни 7/8" или 1-1/8" Заострените handlebar Мотоцикли (За KTM, За Husqvanar, За Хонда ,За Kawasaki, За Suzuki,За Sherco ,За Gas Gas За Јамаха, За Ducati,За Триумф ect). Fitment податоци може да не ги листа сите модели и години.
За Јамаха YZ80/YZ85/YZ125/YZ250 2001-2016
За Јамаха YZ250 F/YZ426 F/YZ450 F 2001-2016 Известување 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Време На Испорака :
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на вашата исплата преку Кина Пост или HK Пост и тоа обично трае 15-30 работни дена по пристигнувањето.
Ве молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и Локалните Обичаи/Давачки. Ако времето за испорака е надмине вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, во која ќе може да треба да платите дополнителна превозот надомест. Контактирајте ме за детали такси пред цел (телефон БР. е потребна за меѓународни изразат испорака, ве молиме имајте во вашиот телефон бр. додека го плаќаат.)
100% задоволството загарантирана, ве молиме контактирајте ме првата ако не сте задоволни со вашето купување.
Мојата крајна цел е да се остане задоволството на клиентите во секоја од нивното купување.
Ако сте задоволни со мојата услуга, ве молиме љубезно ме остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Бренд Име:
NICECNC
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
YZ 80 85 125 250
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Купувачи како што избираат